Brainstormavond bij EKVA

Beste leden en ouders/verzorgers van leden,

 

Als het goed is hebben jullie onderstaande tekst in een email ontvangen.

 

Wij vinden het belangrijk om te weten wat er bij onze leden speelt.
Normaal gesproken horen we dat alleen op een Algemene Leden Vergadering, en dat is slechts één keer per jaar. Wij willen jullie dan ook uitnodigen om een avond te komen brainstormen over EKVA. Wat kan er beter? Wat moet er beter? Welke dingen zijn op dit moment niet goed geregeld?

Deze avond vindt plaats op vrijdag 17 maart, de avond start om 19.00 uur in ons clubhuis.

Heb jij een tof idee om de kantine sfeervoller te maken? Heb jij ideeën om meer leden naar ons toe te halen of wil je gewoon je ei kwijt over iets wat niet goed gaat bij EKVA op dit moment? Kom dan naar deze avond!

 

Met vriendelijke groet,

Het bestuur


Hoofdsponsoren

  • image
  • image
© 2017 EKVA. Alle rechten voorbehouden.